"Третя Конференція з копродукції в кіно Канада-Україна #UCANCOPRODUCE. Виробництво та прокат фільмів у воєнний час" відбудеться в Берліні 20 лютого 2023

20 лютого в межах проєкту #ucancoproduce відбудеться Третя Конференція з копродукції в кіно між Україною та Канадою. У фокусі програми буде кіновиробництво та дистрибуція під час війни. Захід пройде у форматі круглого столу в приміщенні Посольства Канади в Німеччині.
Ініціатива #ucancoproduce має на меті практичне втілення Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади, яка була ратифікована у 2020 р.

Захід відбудеться за ініціативи Української Кіноасоціації (УКА), організації Telefilm Canada, Канадської Асоціації Медіа Продюсерів (CMPA), за інформаційної підтримки Державного агентства України з питань кіно (Держкіно). Організатор - Media Resources Management (MRM).

Незважаючи на війну в Україні, що триває, українські продюсери продовжують роботу та шукають нові можливості виробництва контенту, зокрема із партнерами з Канади. Зі свого боку державні установи та незалежні компанії з виробництва аудіовізуального контенту Канади також налаштовані на співпрацю та підтримку України.

У програмі Третьої Конференції заплановано розкрити нові можливості та шляхи співпраці з Канадою в 2023 році, особливості співпраці для України, презентацію виробничих можливостей та поточних проєктів українських продюсерів, вперше будуть представлені результати роботи індустрії та унікальні кейси виробництва та дистрибуції воєнного 2022 року. Спікерами стануть Жюлі Блондін (Julie Blondin), Директорка з питань бізнесу та копродукції, Telefilm Canada, Вікторія Ярмощук (Українська Кіноасоціація, FILM.UA Group, Заступниця представника України в Eurimages), Поліна Толмачова (Рада з державної підтримки кінематографії), Томмі Лупіначчі (Tommy Lupinacci) VORTEX Media, кінопродюсери з Канади та України. Модератором заходу виступить Луїза О'Брайен-Моран (Louise O'Brien Moran), Manitoba Film and Music. Подія триватиме одну годину.

"Міжнародна копродукція наразі надважлива для України, саме завдяки спільному виробництву індустрія зможе забезпечити свою сталість та своє місце в міжнародному контексті аудіовізуального контенту. Ми вдячні, що наші партнери це розуміють та підтримують нас. Будемо шукати варіанти співпраці у складних обставинах, ми впевнені, що це буде win-win домовленості, нам є що запропонувати світу. Думаю, нові цікаві фільми та серіали в копродукції з'являться найближчим часом" – Вікторія Ярмощук, Виконавча директорка Української Кіноасоціації, CEO FILM.UA Group, Заступниця представника України в Eurimages.

"Ці конференції відкривають двері та заохочують як канадських, так і українських продюсерів об'єднуватися, досліджувати та співпрацювати над можливими спільними проєктами в межах Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою, яка набула чинності в січні 2021 року. З огляду на поточну ситуацію в Україні ми докладаємо свідомих зусиль, щоб сприяти створенню контенту між нашими двома країнами через можливості спільного виробництва"Франческа Ачінеллі (Francesca Accinelli), тимчасова виконавча директорка та CEO Telefilm Canada.

Конференція відбудеться під час міжнародного кінофестивалю Berlinale та EFM. Організатори запрошують відвідати захід продюсерів з України та Канади, які зацікавлені в міжнародній співпраці. Зареєстровані на Фестивалі продюсери отримають запрошення до участі в заході на свої імейли.


Організатор
Media Resources Management
Контакти
ucancoproduce@mrm.ua
+380 44 459 46 10